Czy asteroida Bennu pieprznie w Ziemię!?

Czy asteroida Bennu pieprznie w Ziemię!?

31 marca, 2020 0 By oldboy

Pan Henio nie uległ wirusowej panice. Możliwe, że wynikało to z jego charakteru, a może z heniowego podejścia do nietypowych sytuacji, do których wielu ludzi natychmiast dorabiało teorie spiskowe, wieszczyło rychłe nadejście końca świata, albo coś mniej dotkliwego jak krwawa, wyniszczająca bitwa zwana Armagedonem, bo po takiej bitwie mógłby ktoś mimo wszystko ocaleć, a koniec świata, to koniec świata.

– Podobno w kierunku Ziemi nadciąga olbrzymi asteroida – zastanawiał się nad tym pan Henio, wpatrując się w ciemności za oknem – może tym razem natura nie spudłuje, a to kosmiczne ustrojstwo pieprznie w naszą planetę i zrobi porządek na wieki, wieków, amen! Może dzięki takiemu celnemu trafieniu unicestwieni zostaną wszyscy durnie na Ziemi i wyginą jak dinozaury?

– Bo nawet jeśli nikt by nie ocalał, to bilans byłby i tak dodatni, gdyż durni jest znacznie więcej niż ludzi stabilnych umysłowo, czy jak ich tam nazwać – zastanawiał się pan Henio nad użyciem odpowiedniego określenia, gdyż słowo „normalni” wydawało mu się zbyt wyświechtane.

– W każdym razie byłoby to wybawienie dla naszej planety. Może ocalałyby płazy lub gady, albo jakieś inne żyjątka. O!!! Bakterie i wirusy, ale LUDZI – najdurniejszych istot na Ziemi, na sto procent by już nie było. Mnie też szlak by trafił, ze względy na przynależność biologiczną do tej rodziny, ale qwa mogę się poświęcić!

– Ciekawe, czy ten asteroida jest daleko? NASA twierdzi, że będzie celne trafienie. Sonda OSIRIS-REX zbadała ten obiekt, który wygląda na to, że nie może doczekać się wizyty na Ziemi, wykazując niebezpieczną aktywność, bo coś tam w nim ciągle wybucha, wyrzucając skalne odłamki w kosmos. Może zdąży dolecieć do nas za mojego żywota? – rozmarzył się pan Henio – będzie leciał, leciał, leciał. Zbliżając się do Ziemi, a ja siedząc na balkonie z buteleczką ulubionego rumu Trois Rivieres z Martyniki, będę spoglądał na ludzi uciekających przed nim nie wiadomo dokąd. Rzucę okiem na tratujących się! Zdarzających samochodami. Okładających się pięściami, a nawet pozbawiających się życia! Walczących ze sobą o miejsce na jezdni i robiących różne głupie rzeczy, bo panika nie kieruje się rozumem!

Oldboy65

Czy asteroida Bennu pieprznie w Ziemię? – Księga Codzienności cz. 27

Wieści o asteroidzie znajdziecie tutaj > https://expressbydgoski.pl/asteroida-bennu-nowe-informacje-nasa-bennu-uderzy-w-ziemie-i-spowoduje-koniec-swiata-10032020-r/ar/c3-13366170