Adam Mickiewicz zaklęty w kieliszku

Adam Mickiewicz zaklęty w kieliszku

31 października, 2022 Off By oldboy

Nie jestem smakoszem wódek, ponieważ mój organizm źle odbiera relacje z tym napojem. Ale to wódka prezentowa, dlatego kusiło mnie żeby zajrzeć do środka butelki. Tym bardziej, że producent wspomina o siedmiokrotnej destylacji. Co sugeruje, że powinniśmy oczekiwać nieba w gębie!

Otrzymałem pozwolenie na degustację, gdyż butelczyna nie należała do mnie i powiem Wam, że zostałem mile zaskoczony. Alkohol delikatny w smaku i kieliszeczek wódki można śmiało wypić bez popitki, zagryzania i tym podobnej procedury, delektując się jej smakiem. Jeśli chodzi o siedmiokrotną destylację. No cóż. Przyjmuję to do wiadomości, chociaż w to powątpiewam, ze względu na znaczny koszt takiej procedury. Ale gdybym miał kupić wódkę na imprezę – Adam Mickiewicz byłby na pierwszym miejscu, nawet przed cenionymi od dawna na rynku markami. A cena 26-30zł za 0,5L nie jest wygórowana.

Wódka powstała z alkoholu etylowego najwyższej jakości pochodzenia kukurydzianego, czyli zboża pozbawionego glutenu. Dzięki odpowiedniej selekcji surowców bez GMO z certyfikowanych gospodarstw oraz procesowi wielokrotnej destylacji i filtracji przez filtry węglowe oraz platynowe wódka uzyskała bardzo delikatny słodkawy i aksamitny smak. Alkohol dedykowany na imprezy okolicznościowe.

Adres producenta: BZK ALCO S.A ul. Połczyńska 97A 01-303 Warszawa > https://bzkalco.pl

(Informacje na temat wódki Adam Mickiewicz – źródło: strona E.Leclerc Rzeszów)

Oldboy65