Wściekłe Psy, kręgle i MY!

Wściekłe Psy, kręgle i MY!

2 listopada, 2022 Off By oldboy

Po wczorajszej wizycie w kręgielni, czuję się jakbym z wysokiej drabiny zleciał na kupę gruzu. Być może dlatego, że moje kule toczyły się wyjątkowo szybko. Dochodząc czasami do 20km/h Co niestety nie wpłynęło na ich celność i tradycyjnie byłem trzeci! Ale większy wysiłek włożony w toczenie kul miał negatywny wpływ na mój kręgosłup i prawą rękę. 
Na śniadanie piję colę, bo nic innego nie przyszło mi do głowy. Być może pani serwująca Wściekłe Pieski, pomyślała, że mogę znieść wszystko i nie żałowała Tabasco, bo zrobiły one wrażenie nawet na miłośniku tych agresywnych shotów!
A dzisiaj z bolącą głową i piekącą dupą, pomyślałem, że powinienem napisać poradnik o tym, czego nie powinno się w życiu robić. Pewnie byłbym niezłym specjalistą. Chociaż jest co najmniej milion głupstw jakich jeszcze nie zrobiłem.
Tradycyjnie spotkaliśmy się we troje. Trzech facetów o tak odmiennym spojrzeniu na świat, jakbyśmy byli z trzech oddalonych od siebie o miliony lat świetlnych planet!!! To jakiś psychologiczny fenomen! Może ktoś to kiedyś zbada i dostanie Nagrodę Nobla za przebadanie rozchwianych emocjonalnie organizmów!
Po spotkaniach z kolegami jestem wewnętrznie rozbity, gdyż mój organizm długo walczy z Tabasco. Ale psychicznie podbudowany. Może dlatego, że po naszych szczerych rozmowach, łatwiej jest mi zaakceptować zawiłości życia???

A! Jeszcze coś! Coś, co znalazłem po otworzeniu moich pięknych, wiecznie zatroskanych błękitnych oczu, na blogu katetrenuje.pl – sentencja, która postawiła mnie dzisiaj na nogi, bo miałem odpuścić bieganie, siłownię itd. Po prostu zmarnować cały dzień! Ale wrzucam to na bloga i lecę do mojego Stumilowego Lasu!

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to właściwie, to jeden raz wystarczy…  – Charlotte Chandler (Mae West)

Oldboy65

Blog o którym wspomniałem. Ciekawa dziewczyna. Zajrzyjcie do niej > https://katetrenuje.pl