Totalna zagwozdka!!!

Totalna zagwozdka!!!

17 listopada, 2022 Off By oldboy
Czy zastanawialiście się nad tym, co w życiu jest dla Was najważniejsze? Praca, rodzina, religia, ulubiony klub piłkarski, wasze zdrowie…? Z pewnością macie ustaloną hierarchię rzeczy najważniejszych, ważnych i tych mniej istotnych.
Dlatego mam pytanie. Jesteście na decydującym spotkaniu dotyczącym przyszłości świata, bo zanosi się na kolejną wojnę. Jako kluczowy polityk reprezentujecie Europę. W aktówce macie mnóstwo ważnych dokumentów do podpisania. Od których zależy los tej planety!!!
Ale jest przerwa. Udajecie się czym prędzej do toalety, bo zaszkodził Wam kawior z szampanem. Stawiacie aktówkę przed sobą. Siadacie na tronie. Z nieopisaną ulgą robicie swoje i…! Z przerażeniem zauważacie, że nie ma papieru. Hotel 5-cio gwiazdkowy. Złote klamki i tak dalej, a papieru zabrakło! Chusteczki higieniczne też Wam się skończyły, tych tradycyjnych z materiału nie używacie. Krawat się do tego nie nadaje, ponieważ zrobiony jest ze śliskiego materiału. Przed Wami stoi teczka wypełniona papierem. Zerkacie na nią chciwie. A czas leci, znikąd pomocy, bo do WC nikt nie wchodzi. Co zrobicie, kiedy Wasz nie podtarty tyłek na moment zdecydowanie wysunie się na pierwsze miejsce, wyprzedzając los całego Świata!??? Taka zagwozdka.
Oldboy65