Przyjazne dusze – Teatr C.K. Norwida

Przyjazne dusze – Teatr C.K. Norwida

3 czerwca, 2024 Off By oldboy

Młode małżeństwo postanawia wynająć niewielką willę, zamieszkiwaną przez duchy poprzednich właścicieli. Przebywających tam nadal dlatego, że były właściciel za życia był zdeklarowanym ateistą. Z tego powodu po śmierci, spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem oboje nie dostali się do nieba, zostając w znanym sobie miejscu.

Ale dzięki temu duchy mogą przyglądać się poczynaniom młodej pary wynajmującej dom. Mogą uczestniczyć w ich życiu jako bierni obserwatorzy. Jednak widząc ich błędy, które częściowo pokrywają się z ich życiowymi doświadczeniami postanawiają interweniować… Ale czy im się to uda?

„Przyjazne dusze” to kolejne zabawne przedstawienie na które warto pójść do teatru C. K. Norwida w Jeleniej Górze. Jest śmiesznie, ale przy okazji można przemyśleć wiele spraw dotykających naszego życia. Tym bardziej, że my również kiedyś odejdziemy, a po nas przyjdą następni ludzie, którzy będą borykać się z podobnymi problemami. Bo nawet jeśli minie sto, dwieście lub tysiąc lat, a nasza cywilizacja rozwinie się tak mocno, że dla nas żyjących obecnie byłaby zupełnie niezrozumiała, to problemy do rozwiązania zawsze będą takie same.  

Oldboy65

Strona teatru: https://teatrnorwida.pl

Ps. Czasami namawiam znajomych do wizyty w jeleniogórskim teatrze. Na razie bez odzewu. A szkoda, ponieważ warto zajrzeć na jeleniogórskie przedstawienia. Bo tutaj serwuje się teatr dla wszystkich. Jest komedia, dramat, oraz sztuki, które trzeba głęboko przemyśleć. Jednym słowem jest wszystko. Do tego dochodzi gra aktorska na wysokim poziomie. Pomysłowa scenografia i zawsze idealnie dopasowana do przedstawienia. Przystępne ceny biletów. A sala teatralna cieszy oczy. Nie wierzycie? Możecie sprawdzić to jeszcze w tym sezonie. Repertuar jest do końca czerwca.