Mój 3042 tydzień na ziemi

Mój 3042 tydzień na ziemi

17 czerwca, 2024 Off By oldboy

Czasami bywa tak, że moje spotkanie z najlepszym kumplem kończy się drobną dysfunkcją organizmu, którą kolokwialnie mówiąc nazywamy kacem. Tak było tym razem, lecz nie z powodu nadmiaru płynnej używki, bo nie przesadziliśmy. Tylko z powodu kumulacji przeziębienia, niewyspania i napoju po którym podobno brzuch rośnie.

W takiej kondycji kacowo – przeziębieniowej wchodzę w 3042 tydzień mojego życia z nadzieją, że początki następnych tygodni będą nieco lepsze, a przynajmniej nie będą gorsze.

Ale jak zaczyna się dzień od Grishama, to co najmniej jakby wciągnęło się leczniczego speeda prozdrowotnie nakręcającego organizm. I tak chyba dzisiaj będzie – powinno zadziałać, bo fragment w którym dowiedziałem się o zasadach brudnego golfa ubawił mnie do łez!

Dlatego mimo niewyspania, zmęczenia, przeziębienia i tak dalej, postanowiłem zrobić to, co miałem zaplanowane do południa wykonać, bez oglądania się na niedogodności. Natomiast po południu może być różnie i tej części dnia nie mogę planować do końca, ponieważ czeka mnie spotkanie z dobrymi kumplami w kręgielni. Bo nawet samotne wilki mają potrzebę spotykania się z innymi ludźmi.

Oldboy65