Tri Musketyri – rocznik 1978!

Tri Musketyri – rocznik 1978!

22 grudnia, 2020 Off By oldboy

Naczytałem się o blogach lifestylowych, gdyż chciałem rozwijać się twórczo na Oldboyu, ale zmuliło mnie po tych tekstach, zestawieniach oraz po odwiedzeniu, co najmniej kilkunastu blogów tego typu.

Zerknąłem do konkurencji po natchnienie, pomysły lub wskazówki, aby zobaczyć jak taki blog powinien wyglądać, bo nadal nie mam opracowanej strategii. Niestety po zgłębieniu tematu mogę stwierdzić, że nie chcę być taki jak ONI i popychać wysublimowane pierdoły pod publikę, opisując styl życia, którego tak naprawdę nie prowadzę, tylko po to, żeby się komuś przypodobać!

Mam kilka ulubionych blogów tematycznych które cenię, dotyczących m.in. historii, zdrowego odżywiania, whisky, recenzji filmowych, albo biegania, lecz czegoś sensownego na temat odbierania świata na co dzień nie znalazłem.

Co nie znaczy, że takich blogów nie ma. Z pewnością są, ale niszowe, tak jak mój. Może dlatego, że wielu z nas ucieka od własnego życia? I jeśli ktoś im o nim przypomina, nie mogą tego strawić. Stąd między innymi ogromna popularność wszelkiej maści programów reality show o nieistniejącej rzeczywistości i blogów o podobnym przekazie. 

Dlatego zamiast napisać tekst, typu: „Dziesięć najlepszych win dla prawdziwego mężczyzny” okraszony zawodowymi zdjęciami i opisem w stylu, „a, ę i ą”, wrzucam zdjęcie zrobione telefonem przez właściciela tej oto widocznej na nim butelczyny czeskiego „jabola” z roku!!!

Trzymajcie się krzeseł, bo spadniecie! Z roku 1978!!!

Na razie nie udało nam się niczego znaleźć na temat tego zacnego trunku, ale minął dopiero pierwszy dzień poszukiwań.

Czy będzie degustacja? Tego nie wiem, bowiem zależy to od właściciela butelki. Namawiałem kolegę na jej sprzedaż, lecz ile takie niewyrachowane wino, ale za to bardzo stare, może być warte, togo na razie nie wiemy i nie wiadomo, czy się kiedykolwiek dowiemy.

Tak. To zdecydowanie jest mój świat! Szperać w Internecie w poszukiwaniu informacji dotyczących butelki, najprawdopodobniej bezwartościowego wina, zamiast rozpisywać się na temat win których nigdy nie piłem, bo mnie na nie nie stać, lecz chcę przekonać innych ludzi, że tak nie jest!

Oldboy65