Miasto pozbawione struktury!

Miasto pozbawione struktury!

15 stycznia, 2021 Off By oldboy

Uff!!! Na szczęście chodzi tylko o wałbrzyskie struktury przewodniej siły narodu, rządzącej obecnie naszym krajem. Ale wygląda na to, że moje rodzinne miasto, pozbawione zostało nie tylko partyjnych struktur PIS-u, lecz również pługów śnieżnych i rozsiewaczy piasku, gdyż z powodu śliskiej nawierzchni, korki są niesamowite! Dlatego poszedłem piechotą tam gdzie musiałem. Do pokonania miałem tylko 7km w dwie strony, mogłem więc sobie na marsz pozwolić, ze współczuciem patrząc na zatłoczone ulice.

Dodatkowo moja waga łazienkowa była dzisiaj niezwykle łaskawa, pokazując satysfakcjonujący mnie obecnie ciężar. Co nie znaczy, że zaprzestałem redukcji. Jeszcze 5kg i będzie w sam raz. Możliwe, że z mojej strony nie będzie to odkrywcze, jeśli napiszę, że dźwiganie na grzbiecie zbędnych kilogramów – pozbawione jest sensu, ale najwyraźniej dla większości ludzi nadal jest to tajemnicą, albo czymś zupełnie nie do ogarnięcia. Chociaż dopuszczam taką myśl, że dobrowolnie wolą dźwigać dodatkowe kilogramy. Ba! Dziesiątki zbędnych kilogramów, niż zrobić z tym porządek, pozbywając się niepotrzebnego balastu!  

Przede mną został popołudniowy 10km trening z widokiem na zakorkowane ulice. Ale lepiej będzie, jeśli skupię się na biegu, bo chodniki również od kilku dni piasku, ani soli na swoje betonowo-asfaltowe oczy nie widziały.

Miasto bez soli, piasku i struktury! Jedna decyzja Prezesa odwołującego lokalnych matołków, a memów naoglądałem się w Internecie na ten temat tyle, że dostałem oczopląsów. Najważniejsze, że znowu o Wałbrzychu mówią. Nie ważne jak, nie ważne co, ważne, że mówią!

Oldboy65 

Polsat News: Prezes Kaczyński rozwiązał struktury PiS w Wałbrzychu. Wnioskował o to Dworczyk >>>

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-01-13/prezes-kaczynski-rozwiazal-struktury-pis-w-walbrzychu-wnioskowal-o-to-dworczyk/