Sięgnijcie śmiało po Don Raffiano!

Sięgnijcie śmiało po Don Raffiano!

30 stycznia, 2021 Off By oldboy

Za oknem śniegu napadało po pachy, może tylko do kolan. Ale jeśli ktoś chciałby spędzić dzisiejszy wieczór przy tanim dobrym winie, będzie musiał założyć buty i ruszyć przez śnieżną krainę do najbliższego sklepu Dino, albo Aldi po hiszpańskie czerwone wino Don Raffiano, które szczerze polecam, szczególnie tym, którzy chcieliby skosztować przyzwoitego wina za niewielkie pieniądze. Wymieniam te sklepy, ponieważ wino nabyłem w wałbrzyskim Aldiku. Natomiast w sieci, szukając informacji o Don Raffiano dotarłem do oferty Dino. Rozbieżność cenowa jest ogromna! W Aldi Don Raffiano kosztuje 10 złotych, w Dino jest po 11zł, natomiast na stronie hurtowniaalkoholi.pl, po 14zł za butelkę, a w sklepie darwina.pl, widnieje cena 20zł za sztukę. Zakładam, że jest to takie samo wino, gdyż opis alkoholu jest identyczny, a etykieta różni się tylko detalami, ale mogę się mylić.

Jeśli udacie się po wino do sieci Aldi, pamiętajcie o tym, że trzeba się po nie schylić. Dokładnie! To normalne, ponieważ w marketach wszystkie tańsze produkty leżą poza zasięgiem naszego wzroku, chyba, że będziecie poruszać się w sklepie chodząc na czworakach!

Coż mogę powiedzieć o tym winie?:

„Wyborne, czerwone, słodkie wino powstałe z gron wyrosłych w hiszpańskich winnicach. Zachwyca intensywną, rubinową barwą oraz bogatym bukietem pełnym czerwonych owoców. Dobrze zbudowane i aksamitne wspaniale smakuje zarówno jako aperitif, jak i w duecie ze słodyczami i ciastami.” – to opis ze strony importera Don Raffiano, firmy TiM, która głosi, że powstała z miłości do wina!

Warto zajrzeć na stronę polskiego importera win, chociażby po to, aby poczytać o nich przed zakupem kolejnej butelki. Polecam zerknąć do działu WINOWIEDZA znajdującego się na dole firmowej strony. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji na temat tego trunku.

Strona spółki TiM > https://tim-wina.com.pl

Oldboy65