Diabelskie Koło Gór Suchych 3

Diabelskie Koło Gór Suchych 3

24 września, 2023 Off By oldboy
Od dwóch lat codziennie budzę się z bólem, lecz to, co będzie bolało mnie następnego dnia jest zagadką. Powoli się do tego przyzwyczajam. Przez kilka miesięcy doskwierało mi podbicie prawej stopy, lecz kiedy ten ból ustąpił. Teraz boli mnie podbicie lewej stopy plus łydka! To pewnie jakiś bonus od życia, albo efekt pierwszych zmagań z Zumbą.
Powyżej profil Diablika, najkrótszego dystansu tej imprezy. Ultramaraton to trzy okrążenia! Według mojej oceny to jeden z najcięższych biegów górskich w naszym kraju.
Być może ból o którym wspominam jest przedsionkiem „Innego Świata”. Świata do którego każdy z nas zmierza, czy tego chce, czy nie chce. A może to tylko kolejny etap życia? Bo w następnym będę musiał odróżniać ból istotny, od tego który będzie można ignorować.
Tymczasem żyję. Dlatego dzisiaj wybrałem się na trasę Biegu Górskiego – Diabelskie Koło Gór Suchych. Sprawdzić nieznany mi fragment trasy. Bieg został przeze mnie opłacony. A trasa zawodów jest mega ciężka. Moja forma w czarnej d…e, ponieważ od początku roku przebiegłem zaledwie 300km Ale chęci do pokonania diabelskiego koła ogromne!
Dzisiejsze zdjęcie zrobione zostało na tle melafiru. Sprawdzałem, czy z nagrobkiem wyciosanym z tej skały będzie mi do twarzy.
Oldboy65