Herbata napój życia

Herbata napój życia

29 stycznia, 2020 0 By oldboy

Przeglądając bogate zasoby kanału Youtube doszedłem do wniosku, że mógłbym z niego skorzystać dla dobra innych, udostępniając na Oldboyu65 ciekawy materiał – dopóki jest to możliwe. Zasoby YT są przeogromne. Można tutaj znaleźć dokumenty dotyczące historii, przyrody, geografii, sportu, odżywiania, po prostu każdej dziedziny naszego życia, ale także miliony godzin filmowych pierdołów, potrafiących skutecznie zepchnąć interesujący materiał na dalsze strony. Ja chciałbym prezentować filmowe treści, które uznam za wartościowe i godne poznania. Nie będę się ograniczał do konkretnych tematów, ponieważ byłoby to bezsensowne i znacznie uszczuplało moje możliwości.

Osoby chętne do zapoznania się z tym, co zaprezentuję, nie będą miały problemu z podjęciem decyzji, czy obejrzeć dany film, czy też nie, ponieważ po tytule oraz krótkim streszczeniu treści będą mogły podjąć właściwą decyzję. Jeśli chodzi o mnie, to interesuje mnie wszystko i może dlatego nie lubię zgłębiać danego tematu, na przykład uczyć się historii Chin, żeby zabłysnąć na jakiejś imprezie swoją wiedzą, ponieważ nie mam na to czasu. Ale uważam, że trzeba jak najwięcej wchłaniać, a wiedza ogólna jest bardziej przydatna, niż skrupulatne zgłębianie wąskiej dziedziny i niewiedza w pozostałych. Oczywiście jeśli jest ktoś naukowcem, albo miłośnikiem danego zagadnienia, to coraz lepsze poznawanie tematu, będzie najwłaściwszym podejściem, ale większość z nas, nie jest wybitnymi specjalistami, po prostu żyjemy, pracujemy i po swojemu spędzamy wolne chwile, w których możemy znaleźć odrobinę czasu na poznanie czegoś ciekawego.

Dzisiaj będzie o herbatce, na szybko, bez streszczenia, ponieważ muszę lecieć na dramat wojenny „1917” reżyserii Sama Mendesa I (Samuel Alexander Mendes) Najbardziej ciekawi mnie konstrukcja tego filmu, ponieważ słyszałem, że jest ciekawie zrobiona, bo treść jak treść – WOJNA, a to niczego dobrego nie wróży, gdyż przemocy będzie pewnie po szuję.

Oldboy65