Będziemy podbijali kosmosa!

Będziemy podbijali kosmosa!

1 czerwca, 2020 0 By oldboy

Qwa gwiezdne wojny! Będziemy podbijali kosmos!!! – Pan Henio o mało nie spadł z krzesła po przeczytaniu informacji o tym, że powołano pełnomocnika szefa MON do spraw przestrzeni kosmicznej – nie potrafią zbudować latawca, a za kosmos się zabierają! Ale może to jakiś blef? Tak zwany fake news?

Zastanawiał się nad tym, bo w końcu wiadomość znalazł na fanpage TVP Korea i mogłyby być to jakieś jaja, ale obecnie rządzący kryptokomuniści zdolni są do wszystkiego. Ich nepotyzm jest coraz większy, bezczelniejszy, nachalny, wszechogarniający i zgubi ich na sto procent. Dlatego nic pana Henia już nie zdziwi. Może nadchodzących wyborów nie przegrają z kretesem, ale jak dobiją do 30 procent to będzie sukces. No chyba, że totalna opozycja niechcący pomoże im wygrać. Może dwa lata temu, pan Henio jeszcze by na nich zagłosował, chociażby za to, że przywrócili poprzednią granicę wieku emerytalnego. Bądź co bądź, jest to jedyna partia, która po upadku Komunizmu, zrealizowała chociażby jedną przedwyborczą obiecankę. Ale teraz garści kłaków z własnej klatki piersiowej by za nich nie dał!

Będziemy podbijali kosmosa! Tam, dam, dam, tam, da, dam! Tam, da dam! – nucił pod nosem melodię z Gwiezdnych Wojen.

– …”Do zadań Pełnomocnika należy implementacja Polskiej Strategii Kosmicznej i dokumentów wykonawczych.” – czytał na stronie TVN24, gdzie potwierdzono te rewelacje.

– Implementacja. Trzeba sprawdzić to słowo – wrzucił w Google ten nowy wyraz – wdrożenie. No tak, a jeśli jest wdrożenie, to trzeba zatrudnić wiele osób do wdrażania, bo to trudny, kosztowny oraz pracochłonny proces i nowe posadki będzie można wymościć dla partyjnych pociotków.

Oldboy65

Będziemy podbijali kosmosa! – Księga Codzienności cz. 33

Link do newsa > https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/mariusz-blaszczak-powolal-pelnomocnika-do-spraw-przestrzeni-kosmicznej-marcin-gorka-pelnomocnikiem-4589154