Głowa w piasek – Teatr Polonia

Głowa w piasek – Teatr Polonia

6 października, 2023 Off By oldboy
Zawsze uważałem, że kluczem do zrozumienia świata jest akceptacja innych ludzi oraz rzeczywistości w jakiej żyjemy. Nie powiem, że mnie to łatwo wychodzi. Dlatego, że podobnie jak każdy człowiek na naszej planecie, zostałem wychowany w ograniczających nas schematach. A jedne z nich warto przezwyciężać, innych nie warto. Można też chować głowę w piasek – udając, że się czegoś nie widzi i nie słyszy.
O tym jest przedstawienie na którym miałem przyjemność być w Teatrze Polonia w Warszawie >>> https://www.teatrpolonia.pl
Jest to opowieść o trzech kobietach prezentujących zupełnie inne podejście do życia, seksu, rodziny, wychowania dzieci. Jest śmiesznie, ale jest też nad czym się zastanowić. Bo sztuka dotyka zwykłych relacji międzyludzkich. A zrozumienie drugiego człowieka. Zaakceptowanie jego odmienności, dla wielu osób jest barierą nie do pokonania i nie potrzeba tutaj innego wyznania, koloru skóry, czy innej narodowości! Bo nawet niewielkie różnice mogą powodować brak naszego zrozumienia. W zasadzie nic o treści sztuki nie mogę napisać, bo nie mielibyście znakomitej zabawy. O ile pójdziecie na przedstawienie. A zaręczam, że warto.
„Głowa w piasek” reż. Maria Seweryn / Obsada: Paulina Holtz, Weronika Książkiewicz, Magdalena Stużyńska.
Oldboy65
Link do przedstawienia > https://www.teatrpolonia.pl/event-data/4447/glowa-w-piasek-2023-02-09